НАТО збільшить розмір фінансової допомоги для України

НАТО-СтолтенбергОрганізація Північноатлантичного договору (НАТО) має намір продовжити надавати Україні політичну і практичну підтримку в рамках програми співпраці з Україною.

Про це сказав генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг на прес-конференції.

«Дуже важливо розуміти, що ми продовжимо надавати політичну й практичну підтримку Україні», – сказав він.

За словами генсека НАТО, під час засідання деякі союзники проголосили, що мають намір збільшити підтримку трастових фондів з підтримки України, фінансувати програми в рамках існуючої співпраці з Україною, зокрема, у сферах логістики, командування, кібербезпеки та інших, які є дуже важливими для України.

Столтенберг заявив про реальну загрозу відновлення бойових дій в Україні. «Число порушень угоди про припинення вогню нещодавно зросло. Ми бачимо реальну загрозу поновлення насильства. Є термінова необхідність імплементації мінських угод, вони повинні бути виконані повністю», – сказав він.

У той же час він відзначив, що «спостерігався деякий прогрес в імплементації мінських домовленостей, але ситуація залишається крихкою». Також генсек НАТО звинуватив Росію в присутності військовослужбовців та обладнання РФ в Україні.

Генеральний секретар НАТО Йєнс Столтенберг підкреслив, що альянс прихильний мирному, дипломатичного вирішення конфлікту на Донбасі.

«Україна не залишиться одна», – заявив Столтенберг.

6445 Total Views 30 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *