NASA виявила 1284 планети, де життя ймовірне

Телескоп Кеплер

Телескоп Кеплер

NASA повідомляє, що в результаті досліджень нею складений список планет, розташованих поза Сонячною системою, де можливе життя.

Дослідження проводилися на космічному телескопі-супутнику Кеплер, що призначений саме для виявлення екзопланет (планети, що обертаються навколо зірки, яка не є Сонцем) у нашій галактиці. Результатом досліджень став список з 4302 небесних тіл, 1284 з яких можуть бути потенційними кандидатами в екзопланети. Саме на них можливі умови, схожі на земні, і саме на цих планетах можливе життя.

З цих кандидатів виділяють 21 вже підтверджену екзопланету, які перевіряються на наявність життя, оскільки там існують сприятливі для цього умови.

Також NASA досліджує майже 550 скелястих планет зі списку, що подібні до Землі, насамперед за розмірами. 9 з них знаходяться в «зоні комфорту», тобто не занадто далеко та не занадто близько до зірки, що підвищує можливість зародження життя подібного до земного.

Пол Герц, директор відділу астрофізики NASA, розповідає.”До запуску астрономічного супутника Кеплер ми не знали, наскільки екзопланети поширені в галактиці. Завдяки місії Кеплер і науковому співтовариству, тепер ми знаємо, що там може бути більше планет, ніж зірок. Це інформація допоможе в майбутньому з’ясувати, чи дійсно ми самотні у Всесвіті”.

1128 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *