На китайсько-російському кордоні виявлено таємний підземний прохід

736842Китайські вчені виявили потайний хід, прокладений ще в 1933 році на китайсько-російському кордоні в 55 км від Уссурійська і в 153 км від Владивостока. Він використовувався для передачі даних між китайським розвідзагін і радянським Разведуправленіем Далекосхідного фронту в період існування Маньчжоу-го, під час японської окупації Китаю, повідомляє ІА Сіньхуа.

За словами наукового співробітника музею Дуннінскої фортеці Ван Цзунженя, про цей таємний хід він дізнався під час візиту в КНДР кілька років тому, де місцевий фахівець розповів йому, що один член підпілля корейської національності брав участь у прокладанні цього ходу. Після цього були проведені дослідження і збір доказів, які підтвердили існування таємного ходу.

Як розповів Ван Цзунжень, таємний хід був прокладений у листопаді 1933 року і зіграв значну роль в обміні розвідданими між китайським опором і радянською армією. Цей хід так і не був виявлений противником до кінця війни. Повідомляється, що він розташований у містечку Туаньшаньцзи повіту Дуннін на річці Хубутія.

Дуннінскій укріплений район розташований на південному сході провінції Хейлунцзян і визнаний місцем останньої битви Другої світової війни.

3823 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *