Міжнародна конференція на підтримку України

скачанные файлыМіжнародна конференція на підтримку України , яка відбудеться у Києві 28 квітня на НСК «Олімпійський», стане поштовхом для започаткування нових проектів щодо вирішення проблем тимчасово переміщених осіб. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» повідомив Міністр соціальної політики України Павло Розенко.

За його словами, наприкінці квітня в Україну з’їдуться представники з усього світу, які обговорюватимуть проблеми України, шукатимуть простір для залучення своєї енергії на допомогу Україні як в економічних, так і в соціальних реформах.

«Однією з базових панелей на цій конференції буде питання відбудови Сходу України і допомоги тимчасово переміщеним особам. Під це виділена окрема дискутивна панель, ми маємо підтримку наших західних партнерів, що це тема дуже важлива й актуальна, і ми будемо обговорювати питання започаткування нових проектів міжнародної допомоги Україні в цьому напрямку», – зауважив Міністр.

Павло Розенко наголосив, що на сьогодні усі чітко розуміють, що російські війська і терористи застосовують тактику випалення української землі: знищена інфраструктура, знищені будинки, знищена соціально-побутова система всіх захоплених ними міст і сіл.

«Вони просто стираються з лиця землі. Це свідоме провокування та розкручування гуманітарної катастрофи в Україні, коли людина стає біженцем і їй уже нема куди повертатися», – зазначив він.

«Вирішення цієї проблеми вимагає від нас величезних коштів, яких під час економічної кризи елементарно не вистачає. Тому на сьогоднішній день єдиним механізмом подоланням отакої катастрофи є об’єднання зусиль усіх державних структур, представників громадського сектору, волонтерів та міжнародних організацій», – підкреслив Павло Розенко.

Наостанок Міністр поінформував, що створено окремий сайт – http://supportforukraine.com – де постійно оновлюється інформація про конференцію.

12335 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *