Міносвіти назвало терміни проведення ЗНО 2016

1 (1)Проведення зовнішнього незалежного тестування буде проводитися з 5 травня по 10 липня 2016.Про це повідомила прес-служба Міносвіти.

Особи, які зареєструються для проходження ЗНО, матимуть можливість скласти тести з ЗНО таких предметів: української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської мови, іспанської мови, німецької мови, російської мови, французької мови. Кожен учасник ЗНО матиме право скласти тести не більше ніж з чотирьох навчальних предметів.

У відомстві зазначили, що для всіх випускників шкіл 2016 року результати тестування з української мови та літератури будуть зараховуватися як оцінки за випускні іспити, які будуть визначатися на підставі кількості балів, набраних за виконання завдань тільки з української мови.

«Також випускники зможуть зарахувати як результати випускних іспитів у школах результати тестувань з математики або історії України (враховуватися будуть завдання за період 20 – початок 21 століття)», – повідомили в прес-службі.

Нагадаємо, раніше Міністерство освіти і науки України перенесло початок випускних іспитів у школах з 16 на 5 травня 2016 року.

3865 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *