Міністр економіки України зі скандалом подав у відставку

107223Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус заявив про рішення подати у відставку через відсутність підтримки та активну протидію проведеним його командою реформам. Про це він повідомив на прес-конференції в середу, 3 лютого.

«Причина – різка активізація блокування скільки-небудь системних і важливих реформ в нашій країні. Це вже не просто відсутність підтримки і політичної волі. Це протидія спрямована на те, щоб паралізувати нашу реформаторську роботу. Від несподіваного зняття охорони з міністра і його сім’ї до нав’язування під наростаючим тиском сумнівних осіб у мою команду і на ключові посади на державних підприємствах», – прокоментував своє рішення Абромавичус.

Він звинуватив нинішню владу у спробах встановити контроль за грошовими потоками – за держпідприємствами, особливо НАК «Нафтогаз» і оборонною промисловістю.

Нагадаємо, Абромавичус був призначений міністром економічного розвитку і торгівлі України 2 грудня 2014.

Перед призначенням міністром отримав українське громадянство. При цьому Департамент міграції Литви вирішив, що Абромавичус може залишатися громадянином Литви попри наявність українського паспорта.

До призначення Абромавичус був відомий як литовський підприємець, співвласник і один з керуючих шведської інвестиційної компанії East Capital.

1027 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *