Microsoft продала бренд Nokia за 350 мільйонів доларів

imagesКомпанія Microsoft оголосила про продаж бізнесу кнопкових телефонів дочірньому підприємству китайської Foxconn – компанії FIH Mobile і фінської HMD Global. Про це йдеться в повідомленні корпорації.

Вказаним компаніям будуть передані бренди, в тому числі і Nokia, програмне забезпечення, сервери і сервісна мережа. Крім того, до нових роботодавців перейдуть 4500 співробітників.

Загальна сума угоди склала 350 мільйонів доларів. Очікується, що її закриють у другій половині 2016 року.

При цьому Microsoft продовжить розвивати Windows 10 Mobile і підтримувати телефони Lumia, такі як Lumia 650, Lumia 950 і Lumia 950 XL. Також компанія продовжить роботу з партнерами по виробництву, такими як Acer, Alcatel, HP, Trinity і VAIO.

За два дні до операції ЗМІ повідомили, що Microsoft продасть права на Nokia. Тоді як причина вказувалися скромні успіхи Microsoft на ринку мобільних телефонів: в першому кварталі 2016 року компанія реалізувала всього близько 15 мільйонів пристроїв Lumia.

Крім того, в лютому повідомлялося, що Nokia стане фінським брендом. Тоді було сказано, що Nokia веде переговори про виділення виробничих потужностей для випуску брендом своїх пристроїв на території Фінляндії

913 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *