Меркель закликала Україну обмежити вплив олігархів

Канцлер ФРН назвала умову для німецьких інвестицій.

Напередодні візиту Арсенія Яценюка до Берліна канцлер Німеччини Ангела Меркель закликала Україну боротися з корупцією і обмежити вплив олігархів.

Про це глава уряду заявила у своєму традиційно суботньому відеозверненні.

У своїй промові канцлер також зазначила, що Україна обрала європейський шлях і Німеччина готова допомагати і матеріально в питаннях відновлення інфраструктури Донбасу, і консультуючи на шляху реформ, особливо в світлі майже зупинених торгових відносин з Росією.

«Необхідно скоротити домінуючу роль олігархів, необхідно дати людям прозорість, повинна бути боротьба з корупцією. І все це дуже важливі умови для інвесторів – особливо, звичайно, німецьких інвесторів в Україні, які займають восьме місце серед інших», – зазначила канцлер.

Візит українського прем’єр-міністра Арсенія Яценюка до Берліна запланований на 23 жовтня.

Саме тоді відбудеться відкриття німецько-української економічної конференції, на якій оцінюватимуть інвестиційні можливості України. Також, позитивно оцінивши зусилля України на її «мужньому шляху», Меркель заявила, що нашій державі, як і раніше, необхідно ще багато чого зробити, щоб залучити бізнес і надати йому необхідні правові рамки.

Нагадаємо, за даними Держстату, за перше півріччя 2015 року іноземні інвестори вклали в економіку України понад 1 млрд доларів.

 

16359 Total Views 39 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *