Лондон підготував вимоги до Брюсселю, за яких Великобританія залишиться в ЄС

Прем’єр-мініс164398тр Великобританії Девід Кемерон і його найближчі союзники в кабінеті міністрів підготували чотири ключові вимоги до влади Євросоюзу «в якості ціни за збереження Великобританії у складі ЄС». Про це повідомляє The Telegraph з посиланням на джерела в Кабінеті міністрів Великобританії.

Великобританію не притягатимуть до створення «європейської наддержави». Це передбачає звільнення Великобританії від основного принципу ЄС – створення найбільш тісного союзу.

Брюссель повинен заявити про валютне різноманітті співдружності, і що євро не є там єдиною валютою, даючи ясно зрозуміти, що Європа – це мультивалютний союз. Лондон таким чином хоче захистити статус своєї валюти – фунта стерлінгів.

У третьому пункті Великобританія наполягає на тому, щоб британському парламенту відійшли повноваження, при яких він міг би блокувати небажані директиви ЄС і переглядати існуючі закони Євросоюзу.

І нарешті, структурна реорганізація Євросоюзу, завдяки якій дев’ять країн-членів ЄС, що не входять в єврозону, будуть захищені від домінування інших 19 держав. При цьому найбільшому фінансовому і фондовому майданчику Європи – лондонському Сіті – повинні бути надані особливі гарантії.

Нагадаємо, Палата громад підтримала план прем’єр-міністра країни Девіда Кемерона про проведення до кінця 2017 року референдуму про подальше членство країни в Євросоюзі.

Сам Кемерон неодноразово заявляв, що хотів би зберегти Великобританію в ЄС. При цьому він домагається перегляду ролі країни в європейському співтоваристві.

 

6292 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *