Київ відзначить День пам’яті князя Київського Володимира Великого

x_4a6eea6828 липня в Україні вперше відзначать День пам’яті Святого Рівноапостольного князя Володимира – Хрестителя Київської Русі та День Хрещення Київської Русі-України. З цієї нагоди в столиці відбудуться урочисті заходи за участю керівництва держави та столиці і різноманітні інформаційні й просвітницькі заходи. Тим більше, що цього року виповнюється 1000 років від дня упокоєння київського князя.

Участь у заходах візьмуть представники християнських конфесій. За їхньою участю відбудуться зустрічі з відомими богословами, круглі столи і семінари, спрямовані на вивчення державотворчої діяльності князя Київського Володимира Великого, його впливу на політичний та економічний розвиток середньовічної Європи, зокрема, держав Балтійсько-Чорноморського регіону.

Християнські церкви та організації проведуть урочисті молебні та інші церковні заходи із вшанування пам’яті князя Київського Володимира Великого.

У загальноосвітніх і вищих навчальних закладах, бібліотеках, школах естетичного виховання та дитячо-юнацьких клубах відбуватимуться тематичні бесіди, уроки, лекції, виховні години, конференції із залученням науковців, представників влади, духовенства та громадськості, семінари, симпозіуми, книжкові виставки, години духовності, цикли переглядів відповідних документальних фільмів, конкурси творчих робіт, художні експозиції та інші заходи, спрямовані на виховання у молоді почуття поваги до духовної спадщини українського народу.

 

оригінал на сайті кмда

1600 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *