Кузьма Скрябін посмертно нагороджений орденом

384643074Президент Петро Порошенко відповів на петицію з проханням присвоїти загиблому в ДТП артисту Андрію Кузьменко (Скрябін) звання Народного артиста України, яка набрала більше 26 000 голосів.

У відповідь на петицію у Порошенка заявили, що присвоєння почесного звання посмертно не провадиться згідно з Указом Президента від 29 червня 2001. Тому Кузьменка було вирішено нагородити орденом «За заслуги» І ступеня.

«З огляду на численну підтримку нагородження Андрія Кузьменка державною нагородою і його значний внесок у розвиток української культури і збагачення вітчизняного музичного мистецтва, я підтримав пропозицію Комісії державних нагород та геральдики про нагородження Андрія Кузьменка орденом «За заслуги» І ступеня (посмертно)», – йдеться у відповіді до петиції, розміщеній на його офіційному сайті.

Важливо: орден I ступеня «За Заслуги» є більш значущою державною нагородою, ніж звання Народного артиста, і вважається другою за значимістю державною нагородою після звання Героя України.

Нагадаємо, Андрій Кузьменко загинув у ДТП 2 лютого. На під’їзді до села Тернівка позашляховик Toyota Sequoia в якому знаходився Скрябін, виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з цистерною молоковоза ГАЗ.

1273 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *