Кримські сексоти

DDA48ACA-D52B-44B6-817C-462B4DBB451B_cx0_cy6_cw0_mw1024_s_n_r1Наприкінці тижня, в газеті «Крымские известия» головний редактор Ірина Іванченко розмістила дуже цікаву статтю під заголовком «Реанімація сексота”

«У редакційній пошті різко збільшилася кількість листів, автори яких вимагають викриттів, суду, табуювання й навіть розстрілу. Під «каральний меч революції» потрапляють односельці, начальники, директори шкіл, друзі дитинства. Причина збудження – ну як же, ми тепер живемо у Великій Росії, давайте з чистого аркуша, набіло, як по снігу, який щойно випав, щоб жодної паршивої вівці поруч».

Автор розповідає про низку способів, якими кримські сексоти вимагають розправ над кримчанами – це прийом громадян представниками «влади», листи до редакцій газет, в «органи влади», доноси в правоохоронні органи. За ситуацією в Криму видно, що «владі» не тільки подобається «психологія доносів», але що вона відроджена навмисне і заохочується окупаційною владою. Головний редактор визнає, що до порушення прагнення доносити причетна і її редакція, хоча й зауважує, що вона особисто «не прихильник такої методи».

Вона пише: «Пару разів на прохання «структур» ми публікували оголошення із закликом до кримчан повідомляти про всі помічені порушення (…) Але знайшлися і такі, хто гаряче відгукнувся. Піднеслися духом, стрепенулися». Якщо парламентська газета відкрито публікує подібні прохання, то можна собі уявити, скільки їх пішло негласними каналами – від вищих органів до нижчих, від «правоохоронних» структур своїм органам на місцях і на адреси розгалуженої мережі їхних «негласних інформаторів», як це практикувалося і в СРСР, і практикується в Росії.

Головний редактор газети на словах засуджує це явище, проте між рядків зрозуміло, що вже ні газета, ні громадські організації, ні люди, що займаються моральним вихованням, якщо такі ще є в Криму, не в змозі змінити ситуацію. Акт незаконної анексії Криму з боку Москви, порушення законів з боку самих правоохоронних органів Криму, засудження демократії та нехтування елементарними правами людини відродили в душах багатьох кримчан найбільш низькі почуття.

3835 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *