Крим – це Україна

B0F512E1-623A-48D7-884D-BD8E74967572_w640_s20 січня біля будівлі Посольства Російської Федерації в Києві відбулася акція, на якій  близько 40 кримчан тримали в руках гасла: «Крим – це Україна!» та «Путін, геть з України!».  Вимушені переселенці вирішили нагадати в День Автономної Республіки Крим як російській, так і українській владі, що півострів був і залишається невід’ємною частиною України.

Під час виступів неодноразово зазначалося, що кримчани не сумніваються у поверненні малої батьківщини до складу суверенної України, а кожен хто був змушений покинути півострів обов’язково повернеться додому.

«Питання звільнення Криму – це питання часу. Шляхом економічного тиску, дипломатичних переговорів, підтримки міжнародного співтовариства – ми відновимо кордони України», – сказав Владислав Хмеловський, керівник громадської організації «Українська громада Криму».

«Більше ніж півроку тому з’явилася постанова Кабінету Міністрів України про створення Служби з питань Автономної Республіки Крим та міста Севастополя – далі паперів справа не пішла», – зазначив керівник громадської організації «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український Дім» Андрій Щекун. У той же час доповідачі з розчаруванням говорили про те, що кримська тематика все менше з’являється в інформаційному полі країни, а українською владою взагалі замовчується.

389FDD74-CE58-4204-B239-327B265DDE8B_w268Під час акції було ухвалене звернення до російського народу, де організатори акції зазначили, що для них важливо достукатися до пересічних росіян, щоб вони підняли голови, звільнилися від диктатора, який зрадив свій власний народ, і почали, нарешті, боротися за свої права і свободи в Росії. Адже росіянам так само як і українцям потрібний мир і щасливе майбутнє для дітей. А для цього треба, щоб з української землі пішли всі російські солдати.

Наприкінці акції колишні кримські студенти, які змушені були перевестися в київські виші, організували флешмоб. У бік Російського Посольства молодь запустила паперові літачки, крила яких прикрашали написи: «Крим – це Україна», а також добре знайома кожному українцю абревіатура – ПТН ПНХ.

Кримчани завершили акцію виконанням гімну України і скандуванням «Крим – це Україна!» й «Слава Україні!»

1935 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *