Конкурсний набір до поліцейського спецпідрозділу КОРД буде оголешений вже 27 жовтня

PM989image002

Міністр внутрішніх справ України, Арсен Авакон заявив, що спецпідрозділ КОРД буде створено, як елемент нової Національної поліції України, який буде основним і сильним.

16 жовтня відбувся випуск українських інструкторів для майбутнього поліцейського підрозділу спецпризначення. Їх за домовленістю між урядами США і України протягом двох тижнів готували кращі співробітники американських спецпідрозділів.

“Найближчим часом ми розпочнемо публічний набір спеціалістів, але в першу чергу, ми проведемо атестацію та набір серед працівників МВС, серед підрозділів, які зараз працюють у нас, серед тих добровольчих батальйонів МВС, які проявили себе в ході антитерористичної операції. Вважаю, що до кінця поточного року ми будемо мати сформований костяк персоналу КОРД и почнемо відповідний тренінг”, – підкреслив Арсен Аваков.

Також, Аваков додав, що на першому етапі документи на конкурс отримають право подати бійці добровольчих батальйонів особливого призначення МВС, бійці спецпідрозділів «Сокіл», «Грифон», міліції особливого призначення, патрульні поліцейські.

Базовим набором вимог до кандидатів у КОРД стануть випробування в тренувальному таборі, тести на психофізичну морально-етичну адекватність, відданість Україні та принципам нової української поліції, а також люстраційна спецперевірка.

За словами міністра внутрішніх справ України, особливо вітатиметься участь у конкурсі кандидатів, які мають за плечима реальний досвід бойових та спеціальних дій. Проте кожен з них все ж проходитиме всі етапи жорсткого конкурсного відбору і надалі буде навчатися створеною командою інструкторів.

Глава МВС зазначив, що для повноцінного функціонування поліцейського спецназу ще необхідно здійснити значний обсяг роботи – зусиль тренерів, педагогів, тиловиків, штабістів, техніків і зброярів. У відомстві затверджено покроковий план, практична фаза реалізації цього масштабного плану вже почалася і буде набирати обертів.

 

оригінал на сайті мвс

7781 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *