Клімкін назвав головні досягнення зустрічі в Парижі

5511438Міністр закордонних справ Павло Клімкін вважає основним досягненням зустрічі 2 жовтня лідерів у «нормандському форматі» (за участю Президента України Петра Порошенка, Росії Володимира Путіна, Франції Франсуа Олланда і канцлера Німеччини Ангели Меркель) надання доступу Організації з безпеки і співробітництва в Європі ОБСЄ до непідконтрольної Україні території Донецької та Луганської областей і до українсько-російського кордону.

Про це він заявив в інтерв’ю телеканалу «Інтер».

Глава МЗС України зазначив, що світові лідери зійшлися на думці, що «ситуація в Україні – це питання цінностей, а в Сирії – це питання врегулювання ситуації на близькому сході. Ці питання ніколи не будуть розмінюватися».

Клімкін впевнений, що допомога світової спільноти буде продовжуватися і навіть збільшуватися.

«В ООН є дуже чітка проукраїнська коаліція, яка розуміє, що Україна бореться за цінності саме тут, в Європі», – сказав він.

П.Клімкін наголосив, що «навіть в масштабах ООН всім не байдуже те, що відбувається на Україні».

«Нам допомагали і будуть допомагати», – підкреслив міністр.

«Інший аспект, що в обох питаннях Росія фактично підтримує тероризм і про це всі говорять. Кого бомбардує Росія? Це помірна опозиція, яка бореться за зміни в Сирії. Зараз російські війська перебувають на Донбасі, і в Сирії. Де вони будуть завтра – це нікому невідомо. Це питання довіри, це питання довіри до Росії, якої немає», – підкреслив він.

Він також зазначив, що великим досягненням зустрічі стала домовленість про скасування бойовиками проведення виборів не за українським законодавством.

1789 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *