Кемерон нещадно розкритикував РФ

5491f437f2193_1a4460f5eaed7a201d2771519733079ffcdac42bПрем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон заявив, що авіаудари збройних сил Росії тільки погіршують ситуацію в Сирії.

Про це він повідомив в інтерв’ю, опублікованому в суботу, 3 жовтня, на сайті газети The Daily Telegraph.

«Абсолютно ясно, що Росія не робить різниці між ІДІЛ і легітимними опозиційними групами і, як результат, підтримує м’ясника Асада, і допомагає йому, погіршуючи ситуацію», – сказав Кемерон.

За словами Кемерона, удари російської авіації в більшості випадків не спрямовані проти бойовиків «Ісламської держави» (ІД).

У цій ситуації Кемерон має намір звернутися до британського парламенту з проханням схвалити військові операції проти ІД в Сирії. Крім того, спеціальна повітряна служба Великобританії буде посилена двадцятьма новими безпілотниками типу Protectors.

«Мені абсолютно ясно, що це одна з найбільших загроз, на які ми повинні реагувати, і це означає необхідність багато зробити в плані внутрішньої безпеки. Але це також означає, що нам потрібні військова техніка і ресурси для покращення нашого спецназу і зокрема в питанні розвідувальних літаків», – сказав він.

Нагадаємо, раніше коаліція країн-борців з «Ісламським державою» (входять США, Британія, Франція, Німеччина, Туреччина, ряд держав Перської затоки) закликали Росію не атакувати в Сирії опозицію.

5611 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *