Кабмін підвищив стипендії учням та студентам

den-zdorovia-astrahanПісля підвищення розміру мінімальної пенсії та зарплати уряд згадав і про молоде покоління українців. Кабінет міністрів підвищив стипендії учням та студентам. Дана постанова була закріплена урядом та вступила в дію 8 жовтня 2015 № 797, про це повідомили в прес-службі уряду.

«Розмір мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії становить:

для учнів професійно-технічних навчальних закладів – 311 гривень на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» – 622 гривні на місяць;

для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» – 825 гривень на місяць », – йдеться в документі.

Також з відповідної дати збільшено розмір соціальної стипендії.

«Для учнів професійно-технічних навчальних закладів з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, а також учнів, які в період навчання у віці від 18 до 23 років залишилися без батьків, стипендія становить 961 гривню на місяць, а для студентів вищих навчальних закладів – +1989 гривень на місяць », – наголошується в документі.

43848 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *