Іран хоче підтримати Ірак у війні з ІДІЛ

urn-publicid-ap.org-17b85791fb3542f0869171621896f35eПрем’єр-міністр Іраку підкреслив необхідність надання допомоги і підтримки Ісламській Республіці Іран  в боротьбі з терористами ІДІЛ.
Прем’єр-міністр Іраку Хайдар аль-Абаді в інтерв’ю мережі ABC, посилаючись на те, що Іран надає підтримку цій державі в боротьбі з терористами ІДІЛ, заявив: Іран допомагає Іраку різними способами, зокрема надає військові консультації іракській стороні в боротьбі з ІДІЛ.

Хайдар аль-Абаді, зробивши акцент на необхідності боротьби з терористичним угрупуванням ІДІЛ і її стримуванні, додав: В цілому в Іраку перебуває не більше 50-60 іранських радників.

Прем’єр-міністр Іраку також підкреслив: США не проти того, щоб іракська влада зверталися за допомогою до іранських радників в боротьбі з терористами ІДІЛ, оскільки народ цієї держави має право використовувати всі існуючі можливості для оборони своїх територій і сил.
Він пояснив: Життя іракського народу ускладнилася з появою ІДІЛ. З цієї причини слід якомога швидше докласти зусиль для звільнення окупованих регіонів від панування ІДІЛ.

1145 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *