Гризлов прилетів до Києва на особисте запрошення Порошенка

8vkhaTWnkQ0Президент України Петро Порошенко провів у Києві зустріч з представником Росії в Мінській тристоронній групі Борисом Гризловим.Про це повідомляє ZN.UA з посиланням на джерело.

За даними видання, Гризлов прилетів до Києва на особисте запрошення Порошенка – саме тому для його літака оперативно забезпечили повітряний коридор і дозвіл на посадку. Санкції на цю розмову Гризлов отримав від російського президента Володимира Путіна, зазначає ЗМІ.

Зустріч Порошенка з Гризловим розпочалася після повернення президента з Тернополя, яке відбулося приблизно о 22:00. Закінчилася зустріч за даними джерела о першій годині ночі, після чого Гризлов відбув до аеропорту і о другій ночі вилетів з «Борисполя».

Мета зустрічі – обговорення основних пунктів у двосторонніх відносинах Україна-Росія. Також повідомляється, що сторони обговорили конституційні зміни, які незабаром будуть внесені на голосування до Верховної Ради.

Відзначимо, що в прес-службі президента цю інформацію поки не підтвердили, але і не спростували.

Раніше повідомлялося, що Борис Гризлов прилітав до Києва для зустрічі з представником України на переговорах Леонідом Кучмою.

1564 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *