Формула 1. Гран-прі Великобританії

mclaren_2270618bФормула-1 повертається на легендарний трек «Сільверстоун» – колишній аеродром британських ВВС, який прийняв свій перший Гран-прі ще в 1948 році. Двома роками пізніше саме тут був даний старт новій світовой першості, і з тих пір гонка в Англії незмінно присутня в календарі «Королеви автоспорту».

У перші вихідні липня, цього року з 3 по 5 липня, Льюїс Хемілтон і Ніко Росберг продовжать свою дуель за звання чемпіона в тих же самих місцях, де блищали Аскарі і Фанхіо, Кларк і Бребем, Прост і Сенна та багато інших профі минулих років.

silverstone-aero

Траса вимоглива до стабільності гуми та ефективності аеродинаміки, знос гальм відносно невеликий, але висока витрата палива.

У Сільверстоуні компанія Pirelli традиційно запропонує командам найжорсткіші склади – Hard і Medium. Торік більшість пілотів проїхали дистанцію з одним піт-стопом, але переможець гонки Льюїс Хемілтон, що стартував шостим – з двома.

У 2013-му фактор гуми став одним з визначальних, на дистанції у кількох гонщиків вибухали шини, так що після етапу Pirelli довелося переглянути їх конструкцію.

Розклад заїздів:

3 липня, 12:00 – перша вільна практика

3 липня, 16:00 – друга вільна практика

4 липня, 12:00 – третя вільна практика

4 липня, 15:00 – кваліфікація

5 липня, 15:00 – гонка

1966 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *