Фестиваль «Місто сонця» на Співочому полі у м. Києві запрошує

ІІІ національний фестиваль «Місто сонця», що триватиме до 19 липня на Співочому полі запрошує киян та гостей міста оцінити майстерність вітчизняних флористів. 25 робіт представили 45 учасників з України та Білорусі.

Унікальність «Міста сонця» на Співочому полі полягає ще й в тому, що основою Ленд-Арт скульптур стануть квіткові композиції виставки «Україна Європейська», яка ще в травні була відкрита у Печерському ландшафтному парку. Таким чином, квіткові композиції, які побачила вже велика кількість глядачів, отримають «друге життя» і постануть перед гостями Співочого поля у абсолютно нових формах.

Також, на території Співочого поля розташована Дитяча алея та Алея майстрів, а для маленьких принців та принцес створена спеціальна Галявина Бажань, на якій виконуються тільки сокровенні бажання.

Вхід на територію Співочого поля під час проведення Фестивалів – 30 грн. Для дітей до 7 років, пенсіонерів, інвалідів, учасників війни та учасників ліквідації аварії на ЧАЕС – безкоштовний.  Подивитись на скульптури з квітів можна щодня з 9:00 до 21:00.

 

2318 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *