Джо Байден має намір балотуватися в президенти США

e5da18e6965abd67d4a0164824cf3372Віце-президент США Джо Байден має намір виставити свою кандидатуру на майбутніх в 2016 році президентських виборах повідомила ввечері в суботу, 1 серпня, газета The New York Times.

«Байден і його оточення почали активно збирати інформацію щодо можливої ​​президентської кампанії, вступивши в неї, він серйозно змінить баланс сил серед демократів і створить загрозу для Хілларі Клінтон», – пише The New York Times.

«Радники Байдена почали звертатися до лідерів з числа демократів і спонсорів, які ще не зв’язані зобов’язаннями з Клінтон або відчувають занепокоєння через те, що, на їхню думку, її слабкість як кандидата стають все більш явними», – наголошується в статті.

Газета вказує, що Байден намагається не привертати до цих консультацій великої уваги.

За інформацією журналістів, віце-президент США Джо Байден про бажання балотуватися на пост президента оголосив у вузькому колі членів сім’ї, близьких друзів і спонсорів, присутніх в його резиденції.

Проте, агентство AP, посилаючись на джерела, близькі до віце-президента, повідомило, що він поки не прийняв рішення про участь у президентських виборах 2016 року, визначитися ж може не раніше початку вересня.

8253 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *