Донецький «Металург» оголосив про банкрутство

540527Засновники клубу Олег Мкртчан і Сергій Тарута написали лист, в якому розповіли про банкрутство Металурга. Воно адресоване першому віце-президенту ФФУ Олександру Бандурці, а також виконавчому директору ФФУ Володимиру Генінсону.

У листі, керівники донецького «Металурга» пояснили причини, з яких відмовилися брати участь в чемпіонаті Пре’єр-ліги 2015-2016. Копію листа продемонстрував в ефірі телеканал «Футбол 1».

«У зв’язку з військовими діями на території, де дислокується футбольний клуб, а також важким матеріальним становищем і складною економічною ситуацією футбольний клуб «Металург» Донецьк не може взяти участь у чемпіонаті України 2015-2016 і оголошує себе банкрутом», – йдеться у листі.

10 липня генеральний директор Прем’єр-ліги Петро Іванов озвучив інформацію про те, що «Металург» відмовляється грати в УПЛ. Раніше «Металург» і «Сталь» збиралися виступити в чемпіонаті об’єднаною командою, проте президент дніпродзержинського клубу Максим Завгородній підкреслив, що донецькому і дніпродзержинському клубам не вдалося провести процес злиття, а тому «Сталь» подала власну заявку на участь в Прем’єр-лізі.

Нагадаємо, «Металург» був заснований в 1996 році. Уже в 1998 році команда вийшла у вищу лігу. Команда тричі ставала третьою в чемпіонаті і двічі виходила у фінал Кубку України.

1603 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *