До лав нової патрульної поліції Хмельницька протягом перших двох годин подали заявки 260 бажаючих

PM90image001Як і в попередніх містав України набір в нову патрульну службу у м. Хмельницькому зібрав аншлаг. Перед пунктом прийому анкет вишикувалась черга із бажаючих вступити на службу до нової поліції.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та Прем’єр–міністр Арсеній Яценюк особисто ознайомилися із ходом прийому заявок та поспілкувалися з кандидатами.

– Протягом двох годин на 250 місць у новій патрульній поліції Хмельницького уже надійшло 260 заявок. Ми очікуємо, що конкурс буде 1:10, – сказав очільник МВС. – Швидше за все, у Хмельницькому ми будемо реалізовувати більш розширену модель, ніж у Києві. Підемо далі і зробимо поліцію на всій території області. Також додамо декілька служб — нових дільничних та нову систему організації роботи райвідділів.

Звертаючись до представників громадськості, які завітали на презентацію нової поліції у Хмельницькому, Арсен Аваков зазначив:

– Ми можемо робити все правильно: знайти найкрасивіших, найрозумніших поліцейських, але якщо не буде вашої підтримки – нічого не вийде. Тому прошу вас підтримати нову поліцію так, як це зробили кияни, підкреслив глава МВС.

PM225image004

21136 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *