Держдума РФ засуджує об’єднання Німеччини в 1989році

1422375719_naryshkin_1Сергій Наришкін – Голова Держдуми Росії доручив комітету з міжнародних справ опрацювати можливість прийняття заяви, яка засуджує «анексію Німецькій Демократичній Республіки Федеративною Республікою Німеччини в 1989 році». Про це йдеться в повідомленні РИА-Новости.

З відповідною ініціативою, виступив депутат від КПРФ Микола Іванов : «Шановний Сергій Євгенович, ми всі співпереживали вам  26 січня, коли на прес-конференції в Парламентській асамблеї Ради Європи ви відбивали нападки голови Ан Брасер, яка звинувачувала Росію в” анексії “Криму. Пропоную у відповідь дати доручення комітету з міжнародних справ, підготувати заяву, що засуджує анексію Німецької Демократичної Республіки Федеративною Республікою Німеччини в 1989 році. Тим більше що, на відміну від Криму, в НДР загальнонародний референдум проведений не був », – нагадав він.

Сам Наришкін вже використав порівняння приєднання Криму до Росії і возз’єднання Німеччини.
«Посилання квітневого рішення ПАРЄ на кримські події неправомірно, тому що возз’єднання Криму з Росією було здійснено на підставі результатів самої демократичної процедури – референдуму, коли 97% жителів Криму висловилися за возз’єднання зі своєю Батьківщиною – Росією», – нагадав тоді голова Держдуми РФ.

На його думку, якщо слідувати логіці тих, хто називає цю історичну подію «анексією», то тоді з такою ж легкістю «можна говорити про те, що ФРН анексувала Східну Німеччину». Але Росія категорично проти такої логіки як у випадку з НДР, так і у випадку з Республікою Крим. Ми завжди проти «подвійних стандартів», – сказав у Страсбурзі Сергій Наришкін.

1801 Total Views 9 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *