День жалоби за загиблими шахтарями в Донецьку

147103abПрезидент України Петро Порошенко оголосив 5 березня днем жалоби у зв’язку з трагічною загибеллю шахтарів внаслідок аварії, що сталася 4 березня на донецькій шахті імені Засядька.

Відповідний наказ глави держави № 122/2015 від 4 березня опубліковано на сайті президента.

Згідно з указом, у день жалоби на всій території України о 12 годині пам’ять загиблих вшановано хвилиною мовчання. По всій країні приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємствах, установах і організаціях.

7f3f0042bcfdf55a8a0afff40a42817bb7ddd99dНагадаємо, вибух газово-метанової суміші на шахті імені Засядька (Донецьк) стався вчора о 5:20, в шахті у момент вибуху перебувало 47 шахтарів, повідомляє глава Незалежної профспілки гірників України (НПГУ) Михайло Волинець. Жертвами аварії на непідконтрольній Україні території, стали 32 гірники, повідомив голова Верховної Ради Володимир Гройсман.

Як говориться в повідомленні на сайті НПГУ, із зони аварії вдалося вийти 5 шахтарям. Таким чином, доля ще 10 шахтарів невідома. На місці ведуться рятувальні роботи.

У той же час, як повідомила “Інтерфаксу” глава прес-служби МНС “самопроголошеної“ДНР” Юліана Беділо, причиною вибуху стала газоповітряна суміш, обставини з’ясовуються.

658 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *