Число використовуваних смартфонів в Китаї більше ніж сумарне населення трьох країн – США, Бразилії та Індонезії

Число використовуваних в стільникових мережах Китаю смартфонів, перевершило сумарне населення трьох країн – США, Бразилії та Індонезії. Про це повідомляє видання South China Morning Post.

Кількість активних підключень з використанням смартфонів в КНР в першому кварталі 2015 досягло 913 млн, що на 100 мільйонів більше минулорічного показника. Для порівняння: населення США, за оцінкою, на кінець 2014-го становило 319 мільйонів чоловік, у Бразилії на кінець 2013-го проживало 200 мільйонів, а в Індонезії – 250 мільйонів.

Автори дослідження з компанії GSMA, щоправда, вказують на той факт, що реальних користувачів смартфонів дещо менше – 691 млн. У Китаї проживає багато людей, які володіють відразу двома чи навіть трьома смартфонами. Однак навіть це число лише трохи поступається сумарному населенню США, Бразилії та Індонезії.

4g-phoneФахівці впевнені, що бурхливе зростання інтересу до смартфонів викликане поліпшенням якості зв’язку.

Торік, China Mobile, найбільший мобільний оператор у світі, почав оновлення своєї мережі до стандарту четвертого покоління TDD-LTE. Це спровокувало аналогічні кроки двох інших операторів Китаю – China Unicom і China Telecom.

В даний момент число 4G-підключень в Китаї дорівнює 100 мільйонам. Експерти GSMA пророкують, що воно досягне одного мільярда до 2020 року.

9721 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *