Чи будуть працювати приватні дитсадки у Криму

54Після анексії Севастополя Російською Федерацією приватні дитячі садки почали відчувати неабиякі труднощі з оформленням документації, проходженням великої кількості перевірок, а також ліцензуванням окремих видів виховної та освітньої діяльності.

Жінка на умовах анонімності повідомила, що не здивована нинішніми проблемами міських дошкільних установ.
«Ми приїхали в Севастополь із Новоросійська. Я можу сказати, що на території Росії вже давно приватний дитячий сад – це швидше виняток з правил, ніж закономірне явище. У нас всі садки державні, сервіс і догляд за дітьми, безумовно, жахливий, проте вибирати нема з чого», – сказала наша співрозмовниця.

За словами жінки, після переїзду до Севастополя вона дуже здивувалася достатку приватних дитячих садків в місті. «Як мені здається, у місті влада намагається привести всі життєві галузі до негласних російських нормативів, чого б це не коштувало. Я вважаю, що ідея стимулювання відкриття приватних дитячих садків є досить прогресивною, бо якість послуг, що надаються в державних установах, прямо пропорційна тій копійчаній зарплаті, яку отримують їхні співробітники. У випадку з приватним дитячим садком засновник особисто зацікавлений у покращенні якості догляду за дитиною, так як тут уже «в гру вступають» економічні закони здорової конкуренції», – підсумувала наша співрозмовниця.

За минулий рік в Севастополі закрилися безліч приватних дитячих садків. Це може бути пов’язане з труднощами отримання ліцензії, фінансовими проблемами, а також з тим, що нинішня влада цілеспрямовано знищує приватні дошкільні установи.

2035 Total Views 3 Views Today
Теги:

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *