Bild: Управління Донбасом повністю здійснюється російськими чиновниками

tankЖурналісти німецького видання Bild провели службове розслідування, у результаті якого з’ясувалося, що з грудня 2014 року уряд Росії взяв під своє тотальне управління всю діяльність окупованих регіонів Донбасу.

У виданні зазначають, що отримали доступ до документів Міжвідомчої комісії РФ з надання допомоги постраждалим територіям південно-східних районів Донецької та Луганської областей від 23 жовтня 2015 року. Зазначена комісія функціонує вже майже півтора року і фактично виконує роль тіньового уряду Донбасу.

До складу комісії входять заступник прем’єр-міністра Росії Дмитро Козак, секретарем комісії є заступник міністра економіки РФ Сергій Назаров, а також заступник міністра фінансів РФ Леонід Горнін. За даними джерела видання, Назаров – російський політик родом з Ростовської області – є фактичним главою комісії. Він інформує одного керівника РФ Володимира Путіна – віце-прем’єра Дмитра Козака про підсумки засідань.

ros uryadКомісія розділена на шість робочих груп – з фінансів і податків, відновлення промисловості, соціальних питань та суспільних послуг, торгівлі енергоресурсами, енергоринку і транспортної інфраструктури. Робочі групи тісно співпрацюють з російськими міністерствами, і знаходяться під загальним керівництвом Федеральної служби безпеки, яка представлена ​​в комісії чотирма співробітниками. Крім того, за даними видання, на одному із засідань комісії в жовтні 2015 року був присутній представник компанії ДТЕК, що належить Ринату Ахметову.

Експерти видання, які вивчили отримані документи, дійшли висновку, що рішення комісії щодо Донбасу приймаються як щодо підконтрольної Росії території. Лідери бойовиків на засіданні комісії не присутні.

 

6223 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *