Бездротові навушники Moto Hint другого покоління від Motorola

motorola-hint-004-2040.0На минулих вихідних Motorola несподівано запропонувала щедру знижку на свої бездротові навушники Moto Hint. Замість $ 150 вони тепер коштують лише $ 80, тобто стали дешевшими майже в два рази. І ми вже знаємо чому. Адже її асортимент поповнився навушниками Moto Hint другого покоління.

Нові Moto Hint + з’явилися у продажу в Best Buy за ціною $ 130.

Згідно з характеристиками, новинка використовує більш ємну батарею, що збільшує час автономної роботи майже на 70%. Якщо Moto Hint першої версії забезпечували до 10 годин автономної роботи, то в новій моделі цей показник збільшено до значних 17 годин. Крім того, виробник відзначає покращену якість відтворення і більш досконалі функції управління звуком.

Також можна виділити підтримку Bluetooth 3.0, вбудовану технологію придушення шумів та вітру CrystalTalk.

За допомогою Hint можна використовувати голосовий пошук по файлам та контактам смартфона. Наприклад, голосом можна «пробудити» пристрій, дати йому завдання і, таким чином, використовувати функції телефону, не дістаючи його з кишені. Навушники автоматично включаються, коли користувач прикладає їх до вуха, і, навпаки, вимикаються, коли їх знімають.

1055 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *