Батьки загиблого в Сирії російського контрактника відмовляються вірити у версію про суїцид

upload-05-pic905-895x505-54564Стали відомі подробиці смерті загиблого в Сирії молодого російського військового.

Міністерство оборони РФ визнало смерть свого військовослужбовця в Сирії. Проте офіційна версія – контрактник Вадим Костенко вчинив самогубство (повісився). Причина – сварка з коханою дівчиною.

Батьки солдата повністю виключають версію про суїцид сина через сварку з дівчиною.

Мама Вадима розповідає, що вона розмовляла з сином щодня по півгодини. У день його смерті він здавався задоволеним і щасливим.

Цинкову труну привезли до будинку сім’ї Костенко в селі Гречана Балка Краснодарського краю на військовій вантажівці з ростовськими номерами. Попрощатися з ним прийшли близькі, сусіди і однокласники.

Відомий російський блогер Антон Горіх у своїй колонці на «Ехо Москви» резюмував, що військові чиновники хотіли б, «щоб народ, сидячи біля телевізора, продовжував дивитися бомбардування в Сирії як художній фільм, де замість крові ллють журавлинний сік. Але якщо це все-таки війна, і втрати на війні неминучі, і втаїти їх все одно не вийде, то треба навчитися говорити про них чітко і швидко, і придумувати на всяк випадок якісь інші прийоми, крім того, що «ми не в курсі», «він сам напоровся на гранату» або «військовослужбовця з таким ім’ям у списках немає».

12055 Total Views 18 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *