Арсен Аваков: Харків отримаєне менше 100 сучасних та високотехнологічних патрульних автомобілів

Міністр внутрішніх справ представив громадськості Харкова автомобілі, на яких поліцейські патрулюватимуть місто. Кожне авто буде оснащено спеціальними системами, камерами та планшетами.

Це безпосереднє робоче місце патрульного, що включає в себе планшетний комп’ютер з інтерактивною системою доступом до баз даних та системою, що дозволяє швидко та ефективно реагувати на поставлені задачі. Час прибуття патруля на виклик або місце події буде складати 5-7 хвилин.

Система також підключена до реєстру адміністративних протоколів та дозволяє на місці приймати рішення та виписувати штрафи.

– Штрафи та контролі будуть не за людиною, а за машиною. Ми будемо бачити історію кожного конкретного автомобіля, – підкреслив Арсен Аваков.

У новому патрульному автомобілі встановлено систему комплексів відеофіксації транспортних засобів, що здатна розпізнати номерні знаки та перевірити їх за розшуковими реєстрами. Вона діє як єдиний комплекс автоматичного розшуку, що інтегрований з черговими частинами підрозділів МВС України.

Окрім цього система дозволяє здійснювати автоматизований контроль дорожньої ситуації з відеореєстрацією. При виявленні розшукуваного автомобіля система подає звуковий сигнал,  автоматично зберігає та синхронізує інформацію.

Патрульний не відволікається від здійснення своїх звичних функцій. І головне система унеможливлює будь-яке зловживання, адже дані одразу передаються на центральний рівень.

– Для мене справа честі щоб у Харкові були найкращі патрульні, – зазначив Міністр внутрішніх справ.

 

оригінал на сайті мвс

1099 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *