Apple хоче запатентувати навушники, які не будуть випадати з вух

2AE8481900000578-0-image-a-93_1438093011511Якщо ви щасливий власник гаджета від Apple та полюбляєте слухати музику, тоді ви точно стикались з проблемою коли навушники випадають з вух. Їх конструкція не пристосована для рухливих та активних.

Усередині компанії добре обізнані про дану проблему, тому не дивно, що в мережі з’явилися патенти Apple, які описують навушники, куди більше підходящі для прослуховування музики під час занять спортом. Стверджується, що нова форма зможе запобігти випаданню амбушюри з вушного проходу, дозволяючи насолоджуватися музикою під час виконання найскладніших атлетичних вправ.
Нові навушники отримали м’яку зовнішню оболонку, яка деформується при натисканні і розправляється у вільному стані. Вона покриває пластиковий корпус, тому в цілому в конструкції навушників нічого не помінялося. Сама ідея не нова: щось подібне можна спостерігати при спробі вставити у вуха беруші зі спіненого поліпропілену, проте в даному випадку мова йде про більш твердий матеріал, та й призначення тут зовсім інше.

4876 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *