Анджей Дуда: «Польща допоможе Україні повернути мир»

5515359375385_o

Анджей Дуда запевнив у готовності Польщі підтримати усі дії для повернення миру і стабільності на всій території України.

Про це йдеться у привітанні Президента Республіки Польща Анджея Дуди з Днем Незалежності України на адресу українського президента, йдеться у повідомленні на сайті Глави держави.

«Спостерігаючи за ситуацією у східних регіонах України з увагою та турботою, запевняю Вас, пане Президенте, у готовності Республіки Польща до підтримки всіх дій з метою тривалого повернення миру і стабільності на всій території Вашої країни», – зазначається у привітанні.

«Вірю, що набуття чинності положень Угоди про асоціацію України з ЄС, у тому числі принципів вільної торгівлі, а також введення у найближчому майбутньому безвізового режиму з ЄС підтвердять європейський вибір України», – зазначив Дуда.

Польський лідер також висловив сподівання, що стан відносин між двома державами буде втіленням добросусідства та справжнього стратегічного партнерства.

«Вірю в можливість вирішення проблем шляхом двосторонньої співпраці та ведення реального історичного діалогу, що базується на правді та взаємній повазі», – йдеться у вітанні.

«Усвідомлюю, як багато зусиль та старань вимагає впровадження системних реформ в ситуації загрози, викликаної військовими діями, та прагну запевнити Вас, Пане Президенте, що Польща буде незмінно підтримувати зусилля України задля зміцнення незалежності і суверенності, а також модернізації і демократизації держави», – додав Дуда.

1996 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *