Airbus запатентувала гіперзвуковий літак

maxresdefaultАвіабудівна компанія Airbus запатентувала проект надзвукового літака, що більш як удвічі швидший за Concorde. Його розробка може початися вже в найближчі роки.

Новий гіперзвукової реактивний літак, здатний розвинути швидкість 5,500 км/год та буде у 4,5 рази швидший за швидкість звуку. Як повідомляє агентство Business Insider, такий літак зможе здійснити переліт з Лондона до Нью-Йорка протягом години (зараз – близько 8 годин), а з Парижа в Сан-Франциско або з Токіо в Лос-Анджелес – за три години.

Як випливає з заявки на патент, новий лайнер є «повітряним транспортним засобом, що включає в себе фюзеляж, трикутне крило з кожного боку фюзеляжу, і систему двигунів, здатних призводити апарат в рух».

Три різних типи двигунів, що живляться від різних форм водню, будуть працювати разом для того, щоб літак зміг розвинути задану швидкість.

Лайнер зможуть застосувати як в цивільній, так і у військовій авіації. Наприклад, як приватний лайнер він зможе перевозити до 20 пасажирів.

Фахівці кажуть, що з початком випуску цих повітряних суден, уявлення про громадянські пассажироперевезення повністю зміняться.

2807 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *