Туреччина і Україна домовилися про військову співпрацю

10

Президент Порошенко зустрівся сьогодні, 13 травня з міністром національної оборони Туреччини Ісметом Йилмазом. У ході зустрічі обговорювалася ситуація в зоні АТО. Про це повідомляє прес-служба президента України.

Ісмет Йилмаз завірив українського президента в тому, що Анкара підтримує ініціативу Києва розмістити в зоні проведення АТО поліцейську місію ОБСЄ. Нагадаємо, Туреччина – одна з країн-учасників ОБСЄ.

Також пан Ісмет Йилмаз зустрівся сьогодні Степаном Полтораком, міністром збройних сил України. Про це розповідає Степан Полторак на своїй сторінці у ФБ. Колеги обговорювали питання щодо реформування Міністерства оборони та ЗСУ, а також розширення співробітництва між оборонними відомствами двох країн.

Результатом зустрічі стала домовленість про спільний план дій щодо поглиблення співробітництва у сфері військово-технічної співпраці та спільних дій у басейні Чорного моря.

На думку Півторака, домогтися тісної співпраці з країною дозволив останній візит Петра Порошенка до Туреччини. Міністр заявив, що відносини двох оборонних відомств виходять на новий рівень.

4704 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *