Французи масово протестують проти змін до закону про працю

1805826 golДвадцять чотири офіцери поліції були поранені під час акцій протесту проти запропонованих змін до закону про працю у Франції.
Про це повідомляє Le Figaro.

Багатотисячні протести проходять в Парижі, Нанті, Гаврі, Ліоні, Марселі, Бордо, Ренні, Руані, Тулузі, Греноблі, Туре, Байонна, Страсбурзі і Орлеані.

За різними даними, на вулиці вийшли від 170 до 500 тисяч осіб. Вони закликали прихильників “мобілізувати сили” напередодні чергового обговорення законопроекту в парламенті, призначеного на 3 травня. У багатьох містах відбулися зіткнення між поліцією і демонстрантами. Сили безпеки Франції провели 124 арешти, 24 людини були взяті під варту.1805824 ser

У кінці березня демонстрації проти трудової реформи зібрали на вулицях Франції 1,2 млн чоловік.
Передбачене реформування законодавства дозволить скасувати частину захисту, якою користуються працівники в питаннях звільнення, з метою заохочення підприємців наймати більше людей.
Реформа також передбачає, що компанії отримають більше повноважень щодо скорочення робочого часу і, відповідно, зменшення зарплати.
Крім того, документ дозволяє співробітникам працювати набагато більше в порівнянні з нинішнім робочим тижнем, що не перевищує 35 годин.

1791 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *