Керівники Міністерства оборони “завалили” перевірку на поліграфі

6Кожен другий співробітник керівного складу відомства не зміг пройти перевірку на детекторі брехні. Про це на всю країну заявив Степан Полторак в ефірі 5 каналу. За словами глави Міноборони України, майже половина працівників апарату не змогла пройти перевірку на поліграфі, і мова йде про тих співробітників, які займають високі посади — це 35 осіб.

Полторак зазначив, що виходу у нього немає, і доведеться шукати нових людей на заміну. У Міністерстві оборони ці особи працюють по 30 або навіть 40 років і не бажають ніяких змін, тому тут перспектив ніяких не залишилося. Цим людям буде складно знайти нову роботу, але звільнення не уникнути, відповідні рішення будуть подані наступного тижня, оскільки систему необхідно терміново змінювати.

Також міністр оборони підкреслив, що в найближчі чотири місяці замінять особовий склад, і великі скорочення мають провести в штабі Військово-морських сил. Там будуть звільнені двісті осіб. Штаб на флоті має складати не більше трьохсот працівників, натомість зараз у цій структурі працює більше ніж п’ятисот, — зазначає міністр.

4444 Total Views 9 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *