У ЄС зменшують вік користувачів соціальними мережами

10Як повідомляє впливова щоденна лондонська газета міжнародних фінансових кіл «The Financial Times», в Європі заборонять на законодавчому рівні користуватися соціальними мережами особам, які не досягли певного віку (у різних країнах це вік від 13 до 16 років). Про це у Страсбурзі домовилися члени Європейського парламенту.
Заводити ж аккаунти в соцмережах можливо буде тільки з дозволу дорослих. Для цього у Facebook, Snapchat, Instagram, Twitter, та ін. мережах повинні бути впроваджені спеціальні алгоритми-заборони для дітей. У випадку не дотримання умов власники цих соціальних мереж ризикують платити великі штрафи.
Наразі ж у ЄС, як і в США дозволяється реєструватися у соціальних мережах з 13 років. Альянс компаній, серед яких Google, Facebook та ін., засуджують всіх, хто виступав за внесення поправок. Адже база користувачів збільшується завдяки великій кількості підлітків, а в компаніях отримують прибутки тільки після набору певної кількості клієнтів.
З іншого боку нові правові норми даватимуть споживачам в ЄС більше контролю за своїми даними.
Нові правові норми повинні були затверджені офіційно Європейським парламентом ще в грудні 2015 року, а країнам-членам ЄС надається два роки, для приведення нормативної бази у відповідність з прийнятими змінами.
Саме головне – дорослі мають турбуватися про психологічні наслідки спілкування через інтернет-мережі. Адже дитина повинна вчитися живому спілкуванню з людьми, тому що через активне життя в мережах вона не розвивається, і це може призвести до великих проблем соціалізації, відсутності реальних друзів та небажання налагоджувати контакт з дорослими.

785 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *