ЄБРР виділив 75 млн.євро для “утеплення” українців

3
Європейський банк реконструкції та розвитку виділяє 75 мільйонів євро для підтримки зусиль України в сфері енергоефективності. Про це оголосила міністр фінансів Наталя Яресько під час презентації нової програми ЄБРР.
«В українських громадян з’явилося нове джерело для фінансування підвищення енергетичної ефективності їхніх будинків. Це допоможе знизити енергоспоживання серед населення, і тим самим — полегшити реформування українського енергетичного сектора в цілому для посилення енергетичної безпеки нашої країни», — сказала Яресько.
2Відзначається, що українці можуть розраховувати на підтримку держави у вигляді пільгових кредитів в тих випадках, якщо вони вирішать зайнятися термоізоляцією стін, проведуть термоізоляцію дахів і підлог на перших поверхах, встановлять сучасні енергоефективні вікна, зважаться на установку газових котлів або котлів, що працюють на біомасі, займуться модернізацією систем теплопостачання, встановлять сонячні системи опалення, проведуть ряд інших заходів, в напрямку енергозбереження.
Скористатися програмою за пільговими кредитами можна буде через один з трьох банків: ОТП Банк, УкрСиббанк, Мегабанк. Раніше про користь і нові можливості для українців, які відкриваються в рамках даної програми, говорив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк. Програма діє вже не перший місяць — українці з великим інтересом поставилися до пропозиції Уряду.

22864 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *