69-й Канський фестиваль відкриється новим фільмом Вуді Аллена

allenСьогодні представники оргкомітету Міжнародного кінофестивалю в Канні офіційно оголосили, що програму цього року відкриє стрічка Вуді Аллена «Cafe Society» («Кафе «Суспільство»). Відкриття 69-го Канського фестивалю відбудеться 11 травня 2016 р.

Свою назву стрічка отримала на честь нью-йоркського нічного клубу, відкритого в 1938 році в Грінвіч-Віллідж, куди вперше почали пускати чорношкірих.

Сценарій фільму, як зазвичай, написаний самим Вуді Алленом, події розгортаються в 30-х роках в Голівуді. У картині знялися Крістен Стюарт, Джессі Айзенберг, Блейк Лайвлі, Стів Карелл та інші.

Вуді Аллен працював над фільмом разом з видатним оператором Вітторіо Стораро – триразовим лауреатом «Оскара» («Апокаліпсис сьогодні» Ф. Ф. Коппола, 1980 р.; «Reds» У. Бітті, 1982 р.; «Останній імператор» Б. Бертолуччі, 1988 р.).

Вуді Аллен вже втретє удостоюється честі відкрити Канський фестиваль. У 2002 р. це був «Голлівудський фінал», в 2011 р. – «Опівночі в Парижі». Цікаво, що в конкурсну програму власні роботи знаменитий режисер уже багато років представляти відмовляється.

У день відкриття фестивалю картина вийде до французького прокату, а її світова прем’єра відбудеться лише 12 жовтня.

1231 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *