1200 одиниць зброї та 2 тонни боєприпасів було виявлено в приватному будику, в Лос-Анджелесі

bullets_01Поліція округу Лос-Анджелес виявила в одному з будинків мегаполісу, арсенал, де знаходилося 1,2 тис. одиниць вогнепальної зброї та 2 тонни боєприпасів.

Про це повідомила в понеділок газета Los Angeles Times. “Знахідка була зроблена на минулому тижні, проте влада повідомила про неї ЗМІ тільки зараз”, – передає видання.

Арсенал перебував у будинку, розташованому на знаменитому Тихоокеанському полісаді який виходить до Тихого океану. Обшук в ньому був проведений у зв’язку з дивною смертю господаря, який помер на вулиці в кількох десятках метрів від свого будинку.

“Ми були вражені кількістю озброєнь, – заявив представник поліції Лос-Анджелеса капітан Ендрю Сміт. – В арсеналі знаходилися швидкісні пістолети, напівавтоматичні гвинтівки, карабіни”. За його словами, знадобилося кілька вантажівок, щоб вивезти озброєння з будинку та з гаражу.

“Поліція поки не знає, яким чином і навіщо чоловік, ім’я якого не розкривається, мав у себе всю цю зброю”, – підкреслює газета. В розслідування, яке ведеться у даній справі, залучені великі сили поліції штату Каліфорнія.

1630 Total Views 3 Views Today
Теги: ,

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *