12 лютого оголошено днем жалоби в Краматорську

959556В Краматорському виконкомі відбулося засідання оперативного Штабу з ліквідації наслідків обстрілу міста.

Керує цим штабом заступник міського голови Андрій Панков, а входять в нього представники міської влади, комунальних підприємств та служб, а також силових відомств.

На цей момент міська влада встановила масштаб наслідків обстрілу Краматорська. У лікарні міста доставлено 66 осіб з осколковими пораненнями різного ступеня складності. Зараз лікування в стаціонарах проходять 30 осіб, у тому числі 4 дитини. За останніми даними в результаті обстрілу міста загинуло 17 осіб.

У місті пошкоджено 12 багатоквартирних будинків. Найбільше постраждали від обстрілів три багатоповерхівки: двоповерхова по вулиці Сакко і Ванцетті (снаряд пробив дах, перекриття та зупинився тільки в підвалі, зруйнувавши сходові марші), п’ятиповерхівка по вулиці Леніна, 28 (серйозно постраждала покрівля і кілька перекриттів) і дев’ятиповерхівка по вулиці Дворцовій , 42 (в результаті обстрілу зруйновано кілька балконів). В інших будинках вибиті вікна і постраждали покрівлі.

Загалом, за словами Андрія Панкова, збиток міста від обстрілу, з урахуванням виплати компенсацій загиблим і постраждалим, становить 3,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, 10 лютого близько 12:30 Краматорськ був обстріляний.

4334 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *