Ірині Геращенко заборонили в’їзд до Росії

Сьогодні члену української делегації, народному депутату, члену української делегації в ПАРЄ Ірині Геращенко вручили заборонену на в’їзд до Росії строком на 5 років. В документі пані Геращенко позиціонується, як особа, що представляє загрозу для національної безпеки Російської Федерації.

Ноту Ірина Геращенко отримала на кордоні від представників ФСБ РФ. Українська делегація прямувала до Донецьку Ростовської області, де сьогодні почалося оголошення вироку Надії Савченко. Пропустили всіх членів делегації, окрім Геращенко.

Пані Геращенко на своїй сторінці в Facebook опублікувала повідомлення про відмову. В ноті йдеться, що в разі в’їзду на територію Росії до 1 січня 2021 року до Геращенко буде застосована кримінальна відповідальність.

“Не допомогли ні диппаспорт, ні посвідчення члена ПАРЄ, ні документи, які підтверджують мою участь в мінських групах”, – скаржиться пані Геращенко.

Делегація близько 2 годин затримувалася на пункті перетину кордону. Інших членів делегації з рештою пропустили.

21 березня, Надії Савченко почали оголошувати вирок, на його зачитування відведено два дні. Савченко інкримінується незаконний перетин російського кордону і пособництво у вбивстві журналістів телеканалу “Росія24”.

geraschenko

1030 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *