ЄВРО-2016 під загрозою зриву

10

Профспілки Франції заявили про те, що влада країни не зможе провести Євро-2016, і французи влаштують масові заворушення під час чемпіонату. Як раніше повідомлялося, жителі Франції виступають проти трудової реформи, і на 14 червня запланована масштабна акція – це п’ятий день проведення футбольного чемпіонату Європи. Вчора, 26 травня в багатьох містах Франції почалися масові протести – лише в Парижі на вулиці вийшли близько ста тисяч активістів.

Під час акцій протесту постраждали поліцейські – мітингувальники закидали їх камінням і пляшками, через що співробітники поліції були змушені застосувати сльозогінний газ. Було затримано 16 активістів. Також до акцій протесту приєдналися працівники заправок та нафтопереробних заводів, атомних електростанцій а також авіадиспетчери. У звʼязку з цим сьогодні було скасовано десятки рейсів у паризькому аеропорту.

Нагадаємо, що протести у Франції почалися кілька місяців тому, проте останні мітинги можуть мати надзвичайно серйозні наслідки. Не виключено, що у Франції може розпочатися енергетичний колапс.

2620 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *