Яценюк зробив нову заяву про уряд

1

У передачі «10 хвилин з прем’єр-міністром», яка відбувається щонеділі, прозвучала заява про те, що Яценюк не допустить проведення дострокових виборів і створення тимчасового уряду в Україні. Відео із записом програми з’явилося на сторінці прем’єр-міністра в Фейсбуці.
За словами Яценюка, паралізована виконавча влада і тимчасовий уряд стануть найяскравішим прикладом безвідповідальності. Прем’єр згодний підтримувати будь-які рішення Верховної Ради, але тільки у випадку їх законності. Крім того, прем’єр-міністр повністю схвалив створення нового уряду і обрання нового прем’єра.
Нагадаємо, що в ЗМІ неодноразово з’являлася інформація про те, що Яценюк ось-ось залишить крісло прем’єра, причому добровільно. Останній раз заяву про відставку чекали на минулому тижні, але її не було. Поки Арсеній Петрович тільки чекає, коли представлять нового прем’єра, і за нього проголосують щонайменше 226 депутатів. Крім цього, Яценюк вимагає чіткої програми від нового уряду а також збереження місць для Павленко і Авакова.

5674 Total Views 24 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *