Янукович та Азаров отримали російські паспорти

yan-azЕкс-президент України Віктор Янукович та екс-прем’єр Микола Азаров, найвірогідніше, вже мають російське громадянство, що дозволяє їм користуватися захистом держави. Про таке йдеться в розслідуванні Transparency International (міжнародна організація, яка досліджує і бореться з корупцією у всьому світі). Розслідування відбувалося в рамках кампанії Unmask the Corrupt («Зриваємо маски»).

Один з найактуальніших висновків доповіді – це поступове зняття дії санкцій з Януковича та Азарова, а також з їхнього оточення та родичів, що дозволяє усім цим особам продавати власність, яка була придбана на неправомірні прибутки в ході корупційної діяльності.

У підсумках розслідування йдеться, що ні Україна, ні країни ЄС не в змозі компенсувати державі втрати, які вона понесла внаслідок корупційних дій, що призвели до незаконного збагачення багатьох високопоставлених чиновників часів Януковича. Виходячи з цього, розслідувачі вважають заходи переслідування корупціонерів на кшталт Януковича та Азарова неефективними.

Нагадуємо, раніше Генпрокуратура України призупинила розслідування щодо колишніх очільників ГПУ, СБУ і Нацбанку часів президентства Віктора Януковича.

865 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *