«Яндекс» поверне стару версію «Кинопоиск» на вимогу користувачів

2015-10-09-6.48.57-pic905-895x505-59843Компанія «Яндекс» поверне можливість користуватися сервісом «Кинопоиск» у старому дизайні. Колишня версія «Кинопоиск» буде запущена на окремому домені, йдеться в заяві прес-служби компанії».

Запуск «старої» версії «Кинопоиск» відбудеться, як тільки це стане можливим технічно, йдеться в заяві. Точних термінів компанія не називає.

Окрема версія сервісу з колишнім дизайном буде працювати до тих пір, поки компанія не переконається, що готові всі умови для комфортного переїзду всіх користувачів. «В цей же час команда «Кинопоиск» продовжує збирати відгуки: нам важливо переконатися, що всі нові функції зрозумілі, і ми зберегли всі значущі речі, про які нас просили користувачі», – йдеться в повідомленні «Яндекса».

Нагадаємо, нова версія «Кинопоиск» була запущена увечері 8 жовтня. «Яндекс» змінив інтерфейс і дизайн сервісу, а також змістив акценти з новин та інформації про кіно до рекомендацій і перегляду фільмів безпосередньо на сайті «Кинопоиск».

Перезапуск супроводжувався технічними проблемами в роботі «Кинопоиск» і великим потоком негативних відгуків від користувачів. Зокрема, більше 26 000 людей підписали петицію з вимогою повернути колишній дизайн сервісу.

«Яндекс» визнає, що рішення запустити окремо «Кинопоиск» зі старим дизайном викликано реакцією аудиторії: «На жаль, для багатьох оновлення все одно виявилося занадто радикальним. Крім того, у багатьох користувачів виникали технічні проблеми».

1231 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *