Чудеса сучасної науки: у 72 вперше народжують

3

Сімейна пара з Індії після 46 років подружнього життя втратила надію на народження дитини, тому вирішила спробувати процедуру ЕКО. Про це повідомляють іноземні ЗМІ.

Відзначається, що щаслива подія, пов’язана з народженням дитини, в житті подружньої пари – 72-річної Каур і 79-річного Мохіндера Сінгх Гілла – сталася ще 19 квітня. Однак публічно про неї оголосили тільки через майже місяць. Пара практично втратила надію на появу дитини в сім’ї, але бажання мати нащадків було таким великим, що вони вирішили спробувати процедуру екстракорпорального запліднення.

Перш ніж приймати рішення про проведення процедури ЕКО, медики провели ряд досліджень і аналізів, і переконалися в тому, що жінка цілком здатна виносити здорову дитину. В результаті жінка проходила дворічний курс лікування від безпліддя, і коли курс був завершений, завагітніла і народила здорового хлопчика вагою 2 кг. Залишилося лише виростити малюка та його виховати.

В Індії така подія відбувається не вперше – у 2008 році матір’ю теж в 72-річному віці стала мешканка Уттар-Прадеш. У неї народилася двійня.

1996 Total Views 6 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *