Через зростання напруженості Німеччина має намір збільшити численність армії

Ускладнення міжнародної обстановки змішують Бундесвер вдатися до збільшення штату військових і цивільних службовців.

Franffurter Allgemeine Zeitung повідомляє про наміри міністра оборони створити близько 7 тис. додаткових солдатських посад.  Кількість цивільних службовців в армії має зрости на 3 тис. осіб.

Зростання штату планується в середньостроковій перспективі. На другому етапі кількість персоналу може зрости на 15 тис. осіб. Це відбуватиметься з метою підвищення здатності Бундесверу оперативно реагувати на нові виклики і можливі кризи.

Скоріше за все міністр оборони Німеччини Урсула фон дер Ляйєн вже найближчим часом подасть відповідний план.

Ханс-Петер Бартельс уповноважений бундестагу з питань оборони ще в річному звіті за 2015 рік заявив про необхідність збільшення армії щонайменше на 7 тис. осіб для того щоб досягти кількості військовослужбовців у 185 тис.

На цей момент чисельність збройних сил ФРН – 179 тис. осіб. Німецькі ЗМІ писали про незадовільний стан армійської техніки.

Фон дер Ляйєн прагне суттєвого  збільшення фінансування армії до 2030 року, оскільки збільшилися міжнародні зобов’язання бундесверу, а також щоб відповідати планам НАТО , щодо утримання  витрат країн-членів на рівні близько 2% ВВП. Бюджет Німеччини 2016 року на потреби армії передбачає 34,4 млрд євро, що на 2,16 млрд більше, ніж у минулому році. Це дорівнює приблизно  1,17% ВВП. На 2017 рік бюджет сплановано на рівні 34,9 млрд,  35 млрд євро (2018) і 35,2 млрд євро (2019).

1675 Total Views 3 Views Today

Коментувати

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *